החברה הישראלית להשבחת מבנים בע”מ הינה חברה יזמית מובילה למימוש תמ”א 38.

החברה הישראלית להשבחת מבנים בע”מ  מקבוצת “רם שן שירותים והשקעות בע”מ” הוקמה במטרה לממש את תכנית תמ”א 38 לחיזוק מבנים ישנים אשר אינם עומדים בתקן  413 לרעידות אדמה. החברה מנוסה בניהול כלל ההיבטים הכרוכים בפרויקטים מראשיתם ועד להשלמתם הכוללים בדיקות  מקיפות לבניין, תכנון הנדסי ואדריכלי, הוצאת היתר בנייה במהירות המרבית, ביצוע חיזוק בפני רעידות אדמה, תוספות בנייה למבנה וכל זאת תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר וליווי של אנשי מקצוע המובילים בתחומם.

החברה הישראלית להשבחת מבנים היא בין החברות הוותיקות והמובילות בתחום ונכון להיום, צבר הפרויקטים בפיתוח ובביצוע של החברה כולל מאות יח”ד במספר רב של פרויקטים בתל-אביב, הרצליה, קרית אונו, ירושלים וראשל”צ.

בכל אחד מהפרויקטים שלנו אנו מקפידים להעניק לבעלי הדירות סביבת מגורים חדשה ואיכותית. אנו עובדים עם הספקים המובילים בענף במטרה להעמיד לרשותכם מפרט דירות עשיר, המתבסס על תכנון אדריכלי מתקדם ויצירת מרחב מחייה איכותי וזאת בכדי לייצר חווית מגורים מושלמת.

החזון המקצועי של החברה הישראלית להשבחת מבנים הוא שפרויקט לחיזוק מבנים כנגד רעידת אדמה (תמ”א 38 ) יכול להתבצע בצורה מושלמת אך ורק תוך מתן שירות אישי ושיתוף פעולה מלא עם הדיירים לאורך כל הדרך, תוך הקפדה על בחירת אנשי מקצוע מנוסים ואמינים.

 

לחצו לסגירה